Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

Atlétika

2016/2017-es tanévben elért eredményeink

 

A héten lezajlott megyei diákolimpiai atlétika döntőkön iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

II. korcsoport fiúk:

összetett egyéni: 5. Soltész Balázs

                         8. Bacsa Benjámin

összetett csapat: 2. Kodály ( Soltész Balázs, Bacsa Benjámin, Nagy Dávid, Balogh Bátor, Fekete Bendegúz, Márkus Norton )

II. korcsoport lányok:

összetett egyéni: 12. Salamon Anna

III. korcsoport lányok:

600 m: 1. Krizsán Boglárka

távolugrás: 3. Hangódi Regina

kislabdahajítás: 3. Krizsán Boglárka

összetett egyéni 2. Krizsán Boglárka

összetett csapat: 2. Kodály ( Krizsán Boglárka, Bagaméri Réka Zoé, Válóczi Anna, Hangódi Regina, Lévai Vanda, Sárosi Kata )

III. korcsoport fiúk:

60 m: 1. Ruis Richárd

kislabdahajítás: 4. Ruis Richárd

távolugrás: 7. Fehér Mátyás

egyéni összetett: 5. Ruis Richárd

IV. korcsoport lányok:

100 m: 4. Madléna Lili

távolugrás: 6. Szombati Alíz

IV. korcsoport fiúk:

100 m: 4. Takács Milán

          6. Sárosi Bálint

1500 m: 5. Váradi Noel

távolugrás: 2. Hrabecz Krisztián

                5. Regős Bence

kislabdahajítás: 6. Hrabecz Krisztián

4x100 m váltó: 2. Kodály ( Hegedűs Gergő, Takács Milán, Márkus Kevin, Sárosi Bálint )

egyéni összetett: 2. Hrabecz Krisztián

                         5. Torda Zalán

összetett csapat: 2. Kodály (Hrabecz Krisztián, Torda Zalán, Takács Milán, Márkus Kevin, Sárosi Bálint, Regős Bence )

 

Gratulálunk az elért eredményekhez a gyerekeknek és az őket felkészítő nevelőknek, testnevelőknek!

 

2017. április 24-én délután rendezték a városi sporttelep atlétika pályáján a III. és IV. korcsoportos városi és körzeti atlétika diákolimpia egyéni versenyszámait. Iskolánk tanuló az alábbi eredményeket érték el:

III. korcsoport lányok:

60 m: 4. Bagaméri Réka Zoé

 

600 m: 1. Krizsán Boglárka

          2. Bagaméri Réka Zoé

 

távolugrás: 1. Válóczi Anna

                6. Hangódi regina

 

kislabdahajítás: 1. Krizsán Boglárka

                     2. Válóczi Anna

 

4x100 m: 1. Kodály ( Krizsán Boglárka, Bagaméri Réka Zoé, Válóczi Anna, Hangódi Regina )

 

III. korcsoport fiúk:

60 m: 1. Ruis Richárd

600 m: 2. Kondek Mátyás

 

kislabdahajítás: 1. Ruis Richárd

 

4x100 m: 2. Kodály ( Ruis Richárd, Vinczeffi Gergely, Kondek Mátyás, Keller Titán )

 

IV. korcsoport lányok:

100 m: 1. Madléna Lili

          2. Szombati Alíz

 

1500 m: 1. Németh Loretta

 

távolugrás: 1. Szombati Alíz

                3. Madléna Lili

 

súlylökés: 1. Oláh Réka

 

IV. korcsoport fiúk:

100 m: 3. Takács Milán

          4. Márkus Kevin

          5. Sárosi Bálint

 

300 m: 2. Regős Bence

          4. Kékkő Boldizsár

          5. Hacsavecz Márk

 

1500 m: 2. Váradi Noel

 

4x100 m:  1. Kodály „A” ( Takács Milán, Hegedűs Gergő, Márkus Kevin, Hrabecz Krisztián )

               3. Kodály „B” ( Bándi Bence, Regős Bence, Sárosi Bálint, Kékkő Boldizsár )

 

távolugrás: 1. Hrabecz Krisztián

                2. Sárosi Bálint

                3. Regős Bence

                4. Márkus Kevin

 

kislabdahajítás: 1. Hrabecz Krisztián

                     3. Nagy Márton

                     4. Márkus Kevin

                     6. Takács Milán

 

súlylökés: 1. Hrabecz Krisztián

              4. Torda Zalán

              6. Bándi Bence

              7. Varjú vilmos

 

Iskolánk tanulói a tegnapi versenyen összesen :

  • 14 első helyezést

  • 8 második helyezést és

  • 5 harmadik helyezést értek el!!!

 

Gratulálunk az elért helyezésekért a gyerekeknek és az őket felkészítő pedagógusoknak!

 

Korábbi eredményeink

 

Május 30-án Székesfehérváron rendezték a III. és IV. korcsoport atlétika diákolimpia országos döntőjét. Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

III. korcsoport lányok:

4x100 m váltó 28. Kodály ( Bagaméri Réka Zoé, Krizsán Boglárka, Szombati Alíz, Pálmai Tifani )

III. korcsoport fiúk:

távolugrás: 17. Regős Bence

IV. korcsoport lányok:

1500 m: 17. Nagy Linett

IV. korcsoport fiúk:

1500 m: 22. Pernyész Balázs Bendegúz

magasugrás: 3. Schrötter Ákos

Gratulálunk a gyerekeknek az elért eredményeikhez!

A megyei atlétikai diákolimpiai döntőkön iskolánk tanuló az alábbi eredményeket érték el:

III. korcsoport egyéni versenyszámok:

Lányok:

60 m: 5. Pálmai Tifani

         6. Bagaméri Réka Zoé

600 m: 3. Krizsán Boglárka

távolugrás: 6. Szombati Alíz

                8. Válóczi Anna

4x100 m váltó: 1. Kodály ( Bagaméri Réka Zoé, Szombati Alíz, Krizsán Boglárka, Pálmai Tifani )

Fiúk:

60 m: 5. Ruis Richárd

         6. Tóth Márk

600 m: 6. Váradi Noel

távolugrás: 1. Regős Bence

                4. Tóth Márk

4x100 m váltó: 2. Kodály ( Regős Bence, Tóth Márk, Juhász Martin, Ruis Rchárd )

IV. korcsoport:

Lányok:

1500 m: 1. Nagy Linett

kislabdahajítás: 5. Tóth Anna

                     6. Fazekas Kitti

Fiúk:

1500 m: 1. Pernyész Balázs Bendegúz

magasugrás: 1. Schrötter Ákos

távolugrás: 2. Hrabecz Krisztián

súlylökés: 8. Varjú Károly

Összetett versenyek:

II. korcsoport lányok:

Csapat: 5. Kodály ( Hangódi Regina, Bereczki Eliza, Nagy Hanna Karola, Salamon Anna, Szabó Anna, Gál Hanna )

II. korcsoport fiúk:

Csapat: 5. Kodály ( Fehér Mátyás, Rácz Máté, Bacsa Benjámin, Nagy Dávid, Soltész Balázs, Keller Titán )

III. korcsoport lányok:

Csapat: 4. Kodály ( Krizsán Boglárka, Pálmai Tifani, Bagaméri Réka Zoé, Válóczi Anna, Szombati Alíz, Csomós Nadin )

Egyéni: 10. Krizsán Boglárka

III. korcsoport fiúk:

Csapat: 3. Kodály ( Regős Bence, Juhász Martin, Ruis Richárd, Tóth Márk, Váradi Noel, Kondek Mátyás )

Egyéni: 3. Regős Bence

10. Juhász Martin

IV. korcsoport fiúk:

Csapat: 7. Kodály (Hrabecz Krisztián, Schrötter Ákos, Gál László, Kis Barna, Pádár Barnabás)

2016. május 4-én délután rendezték a IV. korcsoport városi atlétika diákolimpia összetett versenyét. Iskolánk tanulói az

alábbi eredményeket érték el:

Lányok:

Csapat: 1. Kodály ( Fazekas Kitti, Gálik Karina, Tóth Anna, Jobbik Leila, Libertényi Adél )

Egyéni: 2. Fazekas Kitti

           3. Gálik Karina

           4. Tóth Anna

           5. Jobbik Leila

Fiúk:

Csapat: 1. Kodály ( Hrabecz Krisztián, Schrötter Ákos, Gál László, Sárosi Bálint, Kiss Barna, Pádár Barnabás, Torda Zalán )

Egyéni: 1. Hrabecz Krisztián

           3. Schrötter Ákos

           6. Gál László

Gratulálunk a versenyzőknek az elért eredményekhez, illetve a testnevelést tanító és felkészítő nevelőknek.

2016. május 3-án délután rendezték a II. korcsoport atlétika diákolimpia Hatvan város és körzete összetett versenyét. Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

Lányok:

Csapat: 1. Kodály ( Hangódi Regina, Bereczki Eliza, Nagy Hanna Karola, Salamon Anna, Szabó Anna, Gál Hanna, Kis Jázmin, Kaszás Zsófia )

Egyéni: 5. Hangódi Regina

           6. Bereczki Eliza

Fiúk:

Csapat: 1. Kodály „ A „( Fehér Mátyás, Rácz Máté, Bacsa Benjámin, Nagy Dávid, Soltész Balázs, Konkoly Noel )

3. Kodály „ B „ ( Keller Titán, Bánkuti Balázs, Megyeri Márk, Zádori Szabolcs, Szlama Benedek )

Egyéni: 4. Fehér Mátyás

           5. Rácz Máté

           6. Bacsa Benjámin

Gratulálunk a gyerekeknek az elért eredményekhez illetve a testnevelést tanító és felkészítő nevelőknek!!!

2016. május 2-án délután rendezték a III. korcsoport összetett atlétika diákolimpia városi döntőjét. Iskolánk tanulói az

alábbi eredményeket érték el:

Lányok:

Csapat: 1. Kodály ( Krizsán Boglárka, Pálmai Tifani, Bagaméri Réka Zoé, Válócz Anna, Szombati Alíz, Csomós Nadin, Kovács Petra Fanni )

Egyéni: 1. Krizsán Boglárka

           3. Pálmai Tifani

           4. Bagaméri Réka Zoé

Fiúk:

Csapat: 1. Kodály ( Regős Bence, Tóth Márk, Ruis Richárd, Váradi Noel, Juhász Martin, Kondek Mátyás, Svejkovszky Milán, Varbai Martin, Vinczeffy Gergely )

Egyéni: 1. Regős Bence

           3. Tóth Márk

           5. Ruis Richárd

Gratulálunk a gyerekeknek az elért eredményekhez és testnevelőknek, felkészítőknek!!!

 

2016. április 28-án délután rendezték a III-IV. korcsoport városi atlétika diákolimpia döntőjét egyéni versenyszámokban. Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

III. korcsoport lányok:

60 m: 1. Pálmai Tifani és Bagaméri Réka Zoé

600 m: 1. Krizsán Boglárka

távolugrás: 1. Krizsán Boglárka

                3. Pálmai Tifani

kislabdahajítás: 4. Krizsán Boglárka

III. korcsoport fiúk:

60 m: 2. Ruis Richárd

600 m: 2. Regős Bence

távolugrás: 1. Regős Bence

                2. Ruis Richárd

kislabdahajítás: 2. Ruis Ráchárd

                     4. Regős Bence

IV. korcsoport lányok:

1500 m: 1. Nagy Linett

            3. Libertényi Adél és Németh Loretta

4x100 m: 1. Kodály ( Nagy Linett, Gálik Karina, Németh Loretta, Fazekas Kitti )

távolugrás: 1. Fazekas Kitti

                3. Gálik Karina

kislabdahajítás: 1. Tóth Anna

                     2. Fazekas Kitti

                     6. Gálik Karina

súlylökés: 3. Karácsony Sára

IV. korcsoport fiúk:

100 m: 3. Schrötter Ákos

          4. Gálik Karina

          5. Sárosi Bálint

300 m: 3. Sziráki Bálint

          4. Gál László

1500 m: 1. Pernyész Balázs Bendegúz

4x100 m: 3. Kodály ( Schrötter Ákos, Hrabecz Krisztián, Pádár Barnabás, Varjú Károly )

távolugrás: 1. Hrabecz Krisztán

                2. Schrötter Ákos

                3. Pádár Barnabás

                5. Tápi Dániel

                6. Torda Zalán

kislabdahajítás: 6. Hrabecz Krisztián

súlylökés: 1. Varjú Károly

Gratulálunk a gyerekeknek az elért erdményekhez!!!

 

Korábbi eredményeink

 

A 2015. április 27-én délután megrendezett III. korcsoportos városi atlétika verseny eredményei a következők lettek:

Lányok, egyéni: 2. Gálik Karina

Lányok, csapat: 1. Kodály: Gálik Karina, Pálmai Tifani, Csomós Nadin, Németh Loretta, Őszi Anna

Fiúk, egyéni: 1. Hrabecz Krisztián

2. Torda Zalán

3. Sárosi Bálint

Fiúk, csapat: 1. Kodály: Hrabecz Krisztián, Torda Zalán, Kiss Barna, Tóth Márk, Juhász Martin, Márkus Kevin, Váradi Noel, Regős Bence

Gratuálunk nekik!

 

2015. április 23-án került megrendezésre a III. és IV. korcsoport városi atlétika verseny egyéni versenyszámokban. Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

III. kcs. lány

60 m: 2. Gálik Karina, Pálmai Tifani

         5. Zsákai Bianka

4 x 100 m: 1. Kodály (Gálik Karina, Pálmai Tifani, Pálmány Lilla, Zsákai Bianka)

távolugrás: 1. Gálik Karina

                2. Pálmai Tifani

                6. Madléna Lili

kislabdahajítás: 3. Gálik Karina

III. kcs. fiú

60 m: 1. Sárosi Bálint

         3. Hrabecz Krisztián

         5. Kis Barna

         6. Tóth Márk

600 m: 1. Pernyész Balázs Bendegúz

           3. Váradi Noel

4 x 100 m: 1. Kodály (Sárosi Bálint, Hrabecz Krisztián, Kis Barna, Tóth Márk

távolugrás: 1. Hrabecz Krisztián

                2. Regős Bence

                3. Juhász Martin

                4. Sárosi Bálint

                5. Tóth Márk

kislabdahajítás: 1. Hrabecz Krisztián

                     5. Márkus Kevin

IV. kcs. lány

100 m: 3. Karácsony Sára

300 m: 3. Fazekas Kitti

          4. Regős Patrícia

1500 m: 1. Nagy Linett

            3. Libertényi Adél

4 x 100 m: 1. Kodály (Regős Patrícia, Fazekas Kitti, Karácsony Sára, Nagy Linett)

távolugrás: 2. Fazekas Kitti

                5. Strobán Viktória

                6. Regős Patrícia

kislabdahajítás: 1. Strobán Viktória

                      2. Tóth Anna

                      3. Fazekas Kitti

súlylökés: 1. Strobán Viktória

              4. Juhász Anna

IV. kcs. fiú

100 m: 1. Pető Brendon

          2. Bagaméri Bence

300 m: 1. Petrovics Jonatán

1500 m: 2. Sármány Benjámin

4 x 100 m: 1. Kodály (Pető Brendon, Bagaméri Bence, Petrovics Jonatán, Sármány Benjámin)

távolugrás: 2. Bagaméri Bence

kislabdahajítás: 5. Sármány Benjámin

súlylökés: 5. Pető Brendon

Gratulálunk az elért eredményekhez!

 

 

A szeptember 23-i  városi váltóverseny eredményei a következők lettek:

I. korcsoport lányok:

2. Kodály ( Szabó Anna, Bereczki Eliza, Salamon Anna, Suha Gabriella )

I. korcsoport fiúk:
  1. Kodály ( Nagy Dávid, Bacsa Benjámin, Megyeri Márk, Füzér Barnabás )
  2. korcsoport lányok:
    1. Kodály ( Krizsán Boglárka, Bagaméri Réka Zoé, Válóczi Anna, Dóczi Anna )
  3. korcsoport fiúk:
    1. Kodály „A” ( Ruis Richárd, Varbai Martin, Konkoly Noel, Rácz Máté )

4.  Kodály „B” ( Kondek Mátyás,  Bánkuti Balázs,  Svejkovszki Milán, Szabó Márton )

    III. korcsoport lányok:
      1. Kodály ( Gálik Karina, Pálmány Lilla, Madléna Lili, Zsákai Bianka )

    III. korcsoport fiúk:

    1. Kodály ( Kiss Barna, Regős Bence, Hrabecz Krisztián, Sárosi Bálint )
    2. korcsoport lányok:
      1. Kodály ( Fazekas Kitti, Jobbik Leila, Juhász Anna, Veress Blanka )

    IV. korcsoport  fiúk:

    1. Kodály ( Pető Brendon, Petrovics Jonatán, Bagaméri Bence, Sármány Benjámin )

    A szeptember 24.-én szerdán megrendezett megyei ügyességi csapatbajnokságon iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

    Lányok, távolugró csapat:  4. hely ( Jobbik Leila, Fazekas Kitti, Tóth Anna, veress Blanka, Gálik Karina )

    Fiúk, távolugró csapat: 2. hely ( Sármány Benjámin, Bagaméri Bence, Pető Brendon, Petrovics Jonatán, Hrabecz Krisztián )

    Fiúk, kislabdahajító csapat: 7. hely ( Sármány Benjámin, Horváth Gábriel, Petrovics Jonatán, Hrabecz Krisztián )

    10 x 200 m váltó: 2 hely ( Fazekas Kitti, Tóth Anna, Juhász Anna, Gálik Karina, Jobbik Leila, Pető Brendon, Hrabecz Krisztián, Petrovics Jonatán, Bagaméri Bence, Sármány Benjámin )

    Gratulálunk minden tanulónak a versenyeken elért eredményekhez.

    A 2014. szeptember 30-án kedden megtartott 18. Kodály Kupa atlétika versenyen iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

    III. korcsoport lányok

     60 m: 4. Pálmai Tifani

            5. Zsákai Biamka

    távolugrás:      3. Pálmai Tifani

    4. Madléna Lili

    600 m:             6. Zsákai Bianka

    III. korcsoport fiúk:

    60 m:   1. Sárosi Bálint

              2. Tóth Márk

                  Hrabecz Krisztián

    távolugrás: 1. Hrabecz Krisztián

                    2. Tóth Márk

                    3. Regős Bence

                   4. Sárosi Bálint

    kislabdahajítás: 1. Hrabecz Krisztián

                          3. Tóth Márk

     600 m:  1. Pernyész Balázs Bendegúz

               2. Regős Bence

               3. Váradi Noel

    IV. korcsoport lányok:

    100 m: 3. Karácsony Sára

    5. Fazekas Kitti

    300 m: 2. Jobbik Leila

              6. Juhász Anna

    1500 m:  1. Nagy Linett

                 2. Libertényi Adél

    távolugrás: 2. Strobán Viktória

                  3. Jobbik Leila

    kislabdahajítás:  1. Tóth Anna

                          2. Strobán Viktória

                          5. Fazekas Kitt

    súlylökés: 2. Juhász Anna

                  3. Strobán Viktória

    IV. korcsoport fiúk:

    100 m: 1. Lázár István

              3. Petrovics Jonatán

              4. Pető Brendon

    300 m : 1. Petrovics Jonatán

               3. Sármány Kristóf

               5. Bagaméri Bence

    1500 m: 1. Sármány Benjámin

    távolugrás: 1. Lázár István

                    2. Bagaméri Bence

                    4. Sármány Benjámin

                    6. Petrovics Jonatán

    kislabdahajítás:  1. Lázár István

                          6. Sármány Benjámin

     

    A versenyen 9 iskola több mint 130 tanulója vett részt, ami az elmúlt éveket tekintve nagyon magas részvételi arányt jelent.

    A két korcsoportban tanulóink 11 első, 9 második és 8 harmadik helyezést értek el.

    Iskolánkat 35 tanuló képviselte. Minden „kodályos” tanulónak gratulálunk a versenyen elért eredményéhez és részvételéhez.


     

    2013/2014-es tanévben elért eredményeink

     

    2014. május 5-én került megrendezésre a III. korcsoport városi atlétika diákolimpia összetett egyéni és csapatversenye. Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

    Mai napon történt

    december 18. : A mai napra nincs érdekesség.

    Eseménynaptár

    Tanulóink munkái

    Tanulóink alkotásai

    További képek >>

    Galéria

    3. osztály karácsonyi műsora 2013-12-16

    További képek >>