Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

Duatlon - Futás

 

2017-2018-es tanévben elért eredményeink

 

2 év szünet után ismét visszakerül a diákolimpiai versenyprogramba a duatlon. A megyei verseny most Gyöngyös lesz. Aki szeretne indulni az legkésőbb keddig jelezze testnevelőjének, ez az utolsó nap, amikor az elektronikus nevezést el lehet készíteni!!! Csak a III. és IV.  korcsoportnak lesz egyéni és csapatverseny.

Duatlon versenykiírás 2017

 

Korábbi eredményeink

2017. március 28-án rendezték Makláron a megyei diákolimpiai mezei futóversenyt. Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

II. korcsoport lány: egyéni: 4. Bereczki Eliza

II. korcsoport fiúk: egyéni: 6. Bacsa Benjámin

8. Soltész Balázs

csapat: 4. Kodály ( Bacsa Benjámin, Soltész Balázs, Czibolya Ádám, Márkus Norton, Nagy Dávid, Szlama Benedek )

III. korcsoport lány: egyéni: 1. Krizsán Boglárka

10. Válóczi Anna

csapat: 3. Kodály ( Krizsán Boglárka, Válóczi Anna, Bagaméri Réka Zoé, Sárosi Kata )

III. korcsoport fiú: egyéni: 8. Kondek Mátyás

csapat: 5. Kodály ( Kondek Mátyás, Ádám Antal Albert, Vinczeffy Gergely, Keller Titán, Ruis Richárd )

IV. korcsoport lány: egyéni: 10. Füzér Boglárka

19. Németh Loretta

IV. korcsoport fiú: egyéni: 6. Váradi Noel

csapat: 2. Kodály ( Váradi Noel, Regős Bence, Kékkő Boldizsár, Hrabecz Krisztián, Borsányi Péter, Torda Zalán )

Gratulálunk az elért eredményekhez a gyerekeknek és az őket felkészítő pedagógusoknak!

A március 22-én megtartott városi diákolimpiai mezei futóversenyen iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

I. korcsoport lányok:

Egyéni: 1. Sáfrán Boglárka

3. Ruis Gréta

6. Sóspataki Cintia

8. Nagy Flóra

9. Karácsony Kinga

Csapat: 1. Kodály (Sáfrán Boglárka, Ruis Gréta, Sóspataki Cintia, Nagy Flóra, Karácsony Kinga)

 

I. korcsoport fiúk:

Egyéni: 1. Váradi Miklós

2. Szegedi Zoltán

3. Bucsu Richárd

4. Suha Zsolt

7. Baranyi Bence

Csapat: 1. Kodály (Váradi Miklós, Szegedi Zoltán, Bucsu Richárd, Suha Zsolt, Baranyi Bence )

 

II. korcsoport lányok:

Egyéni: 3. Bereczki Eliza

4. Füzér Zselyke

5. Szabó Anna

Csapat: 2. Kodály (Bereczki Eliza, Füzér Zselyke, Szabó Anna, Kaszás Zsófia, Karácsony Bojána )

 

II. korcsoport fiúk:

Egyéni: 1. Bacsa Benjámin

5. Soltész Balázs

6. Márkus Norton

7. Nagy Dávid

Csapat: 1. Kodály (Bacsa Benjámin, Soltész Balázs, Márkus Norton, Nagy Dávid, Szlama Benedek)

 

III. korcsoport lányok:

Egyéni: 1. Krizsán Boglárka

2. Bagaméri Réka Zoé

4. Nagy Hanna Karola

6. Válóczi Anna

Csapat: 1. Kodály (Krizsán Boglárka, Bagaméri Réka Zoé, Nagy Hanna Karola, Válóczi Anna, Hangódi Regina )

 

III. korcsoport fiúk:

Egyéni: 3. Kondek Mátyás

9. Keller Titán

10. Rus Richárd

Csapat: 1. Kodály ( Kondek Mátyás, Keller Titán, Ruis Richárd, Vinczeffy Gergely, Ádám Antal Albert )

 

IV. korcsoport lányok:

Egyéni: 2. Füzér Boglárka

5. Németh Loretta

Csapat: 2. Kodály ( Füzér Boglárka, Németh Loretta, Őszi Anna, Balya Mónika, Bálint Zsófia )

 

IV. korcsoport fiúk:

Egyéni: 3. Regős Bence

Csapat: 1. Kodály ( Regős Bence, Kajlinger Balázs, Borsányi Péter, Kékkő Boldizsár,Torda Zalán )

 

Gratulálunk az elért eredményekhez e gyerekeknek és az őket felkészítő pedagógusoknak!

 

A 2017. március 16-án szervezett tornatermi futóversenyen iskolánk tanulói az eredményeket érték el:

I. korcsoport lány:

Egyéni: 1. Sáfrán Boglárka

2. Ruis Gréta

3. Sóspataki Cintia

5. Fekete Viktória

6. Karácsony Kinga

Csapat: 1. Kodály ( Sáfrán Boglárka, Ruis Gréta, Sóspataki Cintia, Fekete Viktória, Karácsony Kinga, Sós Julcsi )

I. korcsoport fiúk:

Egyéni: 1. Váradi Miklós

2. Szegedi Zoltán

3. Bucsu Richárd

4. Lipusz Imre András

Csapat: 1. Kodály ( Váradi Miklós, Szegedi Zoltán, Bucsu Richárd, Lipusz Imre András, Baranyi Bence,Krizsán Zsombor )

II. korcsoport lány:

Egyéni: 3. Füzér Zselyke

Csapat: 2. Kodály ( Füzér Zselyke, Kaszás Zsófia, Karácsony Bojána, Bartkó Luca, Lipusz Márta)

II. korcsoport fiúk:

Egyéni: 2. Bacsa Benjámin

3. Soltész Balázs

III. korcsoport lányok:

Egyéni: 1. Krizsán Boglárka

3. Nagy Hanna Karola

6. Hangódi Regina

Csapat: 1. Kodály ( Krizsán Boglárka, Nagy Hanna Karola, Hangódi Regina,Sárosi Kata, Csikós Eszter)

III. korcsoport fiúk:

Egyéni: 1. Ruis Richárd

Csapat: 2. Kodály ( Ruis Richárd, Winczeffy Gergely, Konkoly Noel, Bánkuti Balázs, Tóth Barnabás )

IV. korcsoport lányok:

Egyéni: 4. Németh Loretta

IV. korcsoport fiúk:

Egyéni: 5. Borsányi Péter

6. Takács Milán

Gratulálunk a gyerekeknek az elért eredményekhez!

2016. április 1-én rendezték meg a városi mezei futóversenyt, melyen a következő eredmények születtek:

I. korcsoport lányok:

Egyéni: 5. Lipusz Márta

            8. Bartkó Luca

Csapat: 2. Kodály ( Lipusz Márta, Bartkó Luca, Fonyódi Fruzsina, Faragó Vivien, Fajka Vanessza )

 

I. korcsoport fiúk:

Egyéni: 1. Váradi Miklós

            4. Varsányi Marcell

            5. Csordás Gábor

            7. Márkus Norton

            8. Bucsu Richárd

Csapat: 1. Kodály (Váradi Miklós, Varsányi Marcell, Csordás Gábor,  Márkus Norton, Bucsu Richárd )

 

II. korcsoport lányok:

Egyéni: 2. Kaszás Zsófia

           3. Kis Jázmin

           4. Szabó Anna

           6. Hangódi Regina

           8. Veres Anna

Csapat: 1. Kodály (Kaszás Zsófia, Kis Jázmin, Szabó Anna, Hangódi Regina, Veres Anna )

 

II. korcsoport fiúk:

Egyéni: 3. Nagy Dávid

            4. Soltész Balázs

            5. Bacsa Benjámin

            8. Zádori Szabolcs

            9. Rácz Máté

Csapat: 1. Kodály (Nagy Dávid, Soltész Balázs, Bacsa Benjámin, Rácz Máté, Zádori Szabolcs )

 

III. korcsoport lányok:

Egyéni: 1. Krizsán Boglárka

            2. Bagaméri Réka Zoé

 

III. korcsoport fiúk:

Egyéni: 1. Váradi Noel

            2. Regős Bence

            4. Tóth Márk

            5. Kondek Mátyás

            7. Svejkovszki Milán

            8. Winczeffy Gergely

Csapat: 1. Kodály (Váradi Noel, Regős Bence, Tóth Márk, Kondek Mátyás, Svejkovszki Milán )

 

IV. korcsoport lányok:

Egyéni: 1. Nagy Linett

            4. Libertényi Adél

            5. Németh Loretta

            7. Balya Mónika

            9. Őszi Anna

Csapat: 1. Kodály (Nagy Linett, Libertényi Adél, Németh Loretta, Balya Mónika, Őszi Anna )

 

IV. korcsoport fiúk:

Egyéni: 2. Pernyész Balázs Bendegúz

            8. Hrabecz Krisztián

            9. Kiss Barna

Csapat: 1. Kodály ( Pernyész Balázs Bendegúz, Hrabecz Krisztián, Kiss Barna, Sziráki Bálint, Sárosi Bálint )

 

Gratulálunk minden tanulónak a versenyen elért eredményeikhez!!!

 

2016. március 1-én rendeztük meg az I-II. korcsoportosak tornatermi futóversenyét. A már 3. alkalommal lebonyolított rendezvényen iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:

I. kcs. lányok

csapat: 1. Kodály: Sáfrán Boglárka, Lipusz Márta, Saly Panna, Bartkó Luca, Ander Zsófia, Balogh Dolce

egyéni: 2. Sáfrán Boglárka

           4. Lipusz Márta

           6. Saly Panna

           7. Bartkó Luca

I. kcs. fiúk

csapat: 1. Kodály: Váradi Miklós, Varsányi Márton, Szabó Zoltán, Sármány Barnabás, Bugyik Norbert, Szegedi Zoltán

egyéni: 1. Váradi Miklós

           2. Varsányi Márton

           3. Szabó Zoltán

           5. Sármány Barnabás és Bugyik Norbert

           7. Szegedi Zoltán

II. kcs. lányok

csapat: 1. Kodály: Nagy Hanna Karola, Bereczki Eliza, Veres Anna, Kis Jázmin, Hangódi Regina, Szabó Anna

egyéni: 2. Nagy Hanna Karola

           3. Bereczki Eliza

           5. Veres Anna

           6. Kis Jázmin

           8. Hangódi Regina

           10. Szabó Anna

II. kcs. fiúk

csapat: 1. Kodály: Bacsa Benjámin, Rácz Máté, Konkoly Noel, Soltész Balázs, Nagy Dávid, Bánkuti Balázs

egyéni: 1. Bacsa Benjámin

           2. Rácz Máté

           3. Konkoly Noel

           6. Soltész Balázs

           7. Nagy Dávid

          12. Bánkuti Balázs

 

2016. március 3-án került sor a III-IV. korcsoport tornatermi futóversenyére, amelyen iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:

III. kcs. lányok

csapat: 1. Kodály: Krizsán Boglárka, Bagaméri Réka Zoé, Válóczi Anna, Szombati Alíz, Pálmai Tifani, Csomós Nadin

egyéni: 1. Krizsán Boglárka

           2. Bagaméri Réka Zoé

           3. Válóczi Anna

           7. Szombati Alíz

           8. Pálmai Tifani

           11. Csomós Nadin

III. kcs. fiúk

csapat: 1. Kodály: Regős Bence, Váradi Noel, Kondek Mátyás, Juhász Martin, Vinczeffy Gergő, Svejkovszky Milán

egyéni: 1. Regős Bence

           2. Váradi Noel

           3. Kondek Mátyás

           4. Juhász Martin

           5. Vinczeffy Gergő

           8. Svejkovszky Milán

IV. kcs. lányok

csapat: 1. Kodály: Nagy Linett, Fazekas Kitti, Libertényi Adél, Németh Loretta, Balya Mónika, Őszi Anna

egyéni: 1.  Nagy Linett

           3. Fazekas Kitti

           4. Libertényi Adél

           5. Németh Loretta

           6. Balya Mónika

           11. Őszi Anna

IV. kcs. fiúk

csapat: 1. Kodály: Torda Zalán, Hrabecz Krisztián, Tápi Dániel, Gál László, Sárosi Bálint

egyéni: 2. Torda Zalán

           3. Hrabecz Krisztián

           6. Tápi Dániel

           7. Gál László

           9. Sárosi Bálint

A versenyen Krizsán Boglárka, Regős Bence és Nagy Linett új versenycsúccsal lett első helyezett.

Gratulálunk minden versenyzőnek az elért eredményekhez!

2015. április 25-én szombaton rendezték Hatvan város futófesztiválját. Iskolánk tanulói nagy létszámmal vettek részt a rendezvényen. A lehetséges 24 érem közül 12-t a mi iskolánk tanulói szereztek meg.

Aranyérmeseink:

Bacsa Benjámin 3.a - pályacsúccsal

Krizsán Boglárka 4.z - pályacsúccsal

Kondek Mátyás 4.z

Ezüstérmeseink:

Bereczki Eliza 3.a

Nagy Linett 7.a

Sármány Benjámin 8.z

Pernyész Balázs Bendegúz 7.a

Bagaméri Réka Zoé 5.a

Bronzérmeseink:

Szlama Benedek 2.b

Suha Gabriella 2.b

Pető Brendon 8.a

Nagy Hanna Karola 3.a

Gratulálunk az érmeseknek és mindazoknak, akik teljesítették a távot.

2015. március 28-án rendezték a Budapest Mezei Futóbajnokságot, melyen a következő eredmények születtek:

1. hely: Pernyés Bendegúz 7.a

1. hely: Nagy Linett 7.a

3. hely: Kaszás Zsófia 2.b

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőjüknek!

2014. október 11-én rendezték meg Balatonlelle-Rádpusztán az Országos Duatlon Diákolimpia országos döntőjét. Iskolánk tanulói nagyon szépen szerepeltek a megmérettetésen. A legjobb eredmények a következők lettek:

Aranyérmet szereztek:

1. kcs. fiú csapat: Bacsa Benjámin 3.a

Megyeri Márk 2.b

Fűzér Barnabás 3.z

Zádori Szabolcs 2.a

1. kcs. fiú bajnok: Bacsa Benjámin 3.a

1. kcs. lány bajnok: Bereczki Eliza 3.a

Ezüstérmet szereztek:

1. kcs. lány csapat: Bereczki Eliza 3.a

Suha Gabriella 2.b

Szabó Anna 2.b

Fehér Dorka 2.b

További helyezések:

4. helyet szerzett a 2. kcs. lány csapat: Krizsán Boglárka 4.z

Bagaméri Réka Zoé 5.a

Válóczi Anna 4.z

Csikós Eszter 4.a

5. helyezett lett 4. kcs. lányoknál Nagy Linett 7.a

5. helyet szerzett a 3. kcs. fiú csapat: Hrabecz Krisztián 6.z

Regős Bence 5.a

Kiss Barna 7.a

Pernyés Balázs Bendegúz 7.a

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőjüknek Juhászné Deák Editnek a szép sikerekhez!

A nap folyamán készült képeket itt lehet megnézni!

2014. október 8-án rendezték meg az őszi városi mezei futóversenyt, melyen a következő eredmények születtek:

I. korcsoport lány:

Egyéni: 1. Bereczki Eliza

           2. Szabó Anna

           5. Kaszás Zsófia

           6. Pintér Anna

           7. Salamon Anna

 

Csapat: 1. Kodály ( Bereczki Eliza, Szabó Anna, Kaszás Zsófia, Pintér Anna, Salamon Anna )

 

I. korcsoport fiú:

Egyéni:  1. Bacsa benjámin

            3. Zádori Szabolcs

            4. Füzér Barnabás

            5. Megyeri Márk

            6. Szlama Benedek

 

Csapat:  1. Kodály ( Bacsa Benjámin, Zádori Szabolcs, Füzér Barnabás, Megyeri Márk, Szlama Benedek )

 

II. korcsoport lány:

Egyéni:  1.  Krizsán Boglárka

            2.  Bagaméri Réka Zoé

            4.  Válóczi Anna

            5.  Kiss Jázmin

 

Csapat: 1. Kodály ( Krizsán Boglárka, Bagaméri Réka Zoé, Válóczi Anna, Kiss Jázmin, Dóczi Anna )

 

II. korcsoport fiú:

Egyéni:  1. Kondek Mátyás

            4. Bánkuti Balázs

            9. Konkoly Noel

 

Csapat: 2. Kodály ( Kondek Mátyás, Bánkuti Balázs, Konkoly Noel, Fehér Mátyás, Rácz Máté )

 

III. korcsoport lány:

Csapat. 2. Kodály ( Pálmai Tifani, Balog Bodza, Csomós Nadin, Zsákai Bianka, Bálint Zsófia )

 

III. korcsoport fiú:

Egyéni:  1. Pernyész Balázs Bendegúz

            2. Váradi Noel

            3. Regős Bence

            5. Kiss Barna

            7. Hrabecz Krisztián

 

Csapat:  1. Kodály ( Pernyész Balázs Bendegúz, Váradi Noel, Regős Bence, Kiss Barna, Hrabecz Krisztián )

 

IV. korcsoport lány:

Egyéni.  2. Nagy Linett

           5. Libertényi Adél

           6. Sármány Zsófia

           9. Fazekas Kitti

          10. Szabó Dorka

 

Csapat:  1. Kodály ( Nagy Linett, Libertényi Adék, Sármány Zsófia, Fazekas Kitti, Szabó Dorka )

 

IV. korcsoport fiú:

Egyéni:  2. Sármány Benjámin

            4. Sármány Kristóf

 

Csapat: 1. Kodály ( Sármány Benjámin, Sármány Kristóf, Bagaméri Bence, Pető Brendon, Petrovics Jonatán )

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Az „Autómentes Nap” alkalmából 2014. szeptember 22-én megrendezett Sportstuff terepkerékpáros ügyességi versenyen a következő tanulók értek el helyezéseket:

 


2000-2001-ben született lányok: 1. Tóth Lili (holtverseny)

2002-2003-ban született fiúk: 1. Silkó Levente

2004-2005-ben született

    • lányok: 2. Nagy Hanna
    • fiúk: 2. Sáfrán Tamás, 3. Csuzz Péter

2006-2007-ben született

    • lányok:1. Szabó Anna, 3. Suha Gabriella
    • fiúk: 2. Megyeri Márk

Gratulálunk a gyerekeknek!


Heves Megyei Duatlon Diákolimpia

Szeptember 19-én (pénteken) rendezték meg az 5-ös számú Általános Iskolában a diákok heves megyei duatlon diákolimpiáját.

Iskolánk tanulói közül 84-en teljesítették a duatlon – távot. Gratulálunk ehhez a teljesítményhez.

 

Egyéni eredmények:

  1. korcsoportos fiúk: 3. Bacsa Benjámin (3.z), 4. Megyeri Márk (2.b), 5. Fűzér Barnabás (3.z), 10. Zádori Szabolcs (2.a)
  2. korcsoportos leányok: 1. Bereczki Eliza (3.a), 2. Szabó Anna (2.b), 7. Fehér Dorka (2.b), 10. Suha Gabriella (2.b)
  3. korcsoportos fiúk: 10. Varbai Martin (4.z), 11. Bánkuti Balázs (4.z), 12. Ruis Richárd (4.a), 13. Konkoly Noel (4.z)
  4. korcsoportos leány: 1. Bagaméri Réka Zoé (5.a), 3. Krizsán Boglárka (4.z), 5. Válóczi Anna (4.z), Csikós Eszter (4.a)
  5. korcsoportos fiúk: 3. Kiss Barna (7.a), 4.Pernyész Bendegúz (7.a), 8. Hrabecz Krisztián (6.z), 9. Regős Bence (5.a)
  6. korcsoportos leányok: 7. Németh Loretta (6.z), 9.Pálmai Tifani (5.a), 12. Király Anna (6.a)
  7. korcsoportos fiúk: 4. Sármány Benjámin (8.z), 10. Pető Brendon (8.a)
  8. korcsoportos leányok: 1. Nagy Linett (7.a)

 Csapateredmények:

Aranyérmes csapataink:

  1. korcsoportos leányok: Bereczki, Szabó, Fehér, Suha
  2. korcsoportos fiúk: Bacsa, Megyeri, Fűzér, Zádori
  3. korcsoportos leányok: Bagaméri, Krizsán, Válóczi, Csikós

Ezüstérmes csapataink:

  1. korcsoportos fiúk: Kiss, Pernyész, Hrabecz, Regős
  2. korcsoportos fiúk: Sármány, Pető, Bagaméri, Varga B

    4. korcsoportos leányok: Nagy Linett, Tóth Lili, Karácsony Sára, Bálint Orsolya

Bronzérmes csapataink:

  1. korcsoportos fiúk: Varbai, Bánkúti, Ruis, Konkoly
  2. korcsoportos lányok: Németh Loretta, Pálmai Tifani, Király Anna, Bereczki Kincső

Az országos döntőre október 11-én, Balatonlellén kerül sor. Előlreláthatóan 28 tanulónk vesz részt az országos diákolimpián.

Mai napon történt

december 18. : A mai napra nincs érdekesség.

Eseménynaptár

Tanulóink munkái

25 éves az iskolám

További képek >>

Galéria

2012. november fiókaavató

További képek >>