Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

Kézilabda

Eredményeink a 2013-2014-es tanévben

 

2014. április 28-án rendezték Egerben a III. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia megyei döntőjét.

Iskolánk csapata a 2. helyen végzett.

A csapat tagjai:

Baranyi Máté, Sármány Kristóf, Kiss Barna, Polyák Csaba, Palotai László, Schrötter Ákos, Pádár Barnabás, Hrabecz Krisztián, Petrovics Jonatán, Iványos Bence, Szénási Milán

Gratulálunk a fiúknak!

 

2014. április 9-én rendezték az 5. sz. Általános Iskolában a III. korcsoportos lány kézilabda diákolimpia városi döntőjét.

Iskolánk csapata a 2. helyen végzett.

A csapat tagjai:

Fazekas Kitti, Tóth Anna, Gálik Karina, Molnár Ivett, Jobbik Leila, Nagy Linett, Libertényi Adél, Nagy Eszter, Kerek Cintia, Rácz Petra

Gratulálunk a lányoknak!

Felkészítő: Juhászné Deák Edit


2014. április 7-én rendezték az 5. sz. Általános Iskolában a III. korcsoportos fiúkézilabda diákolimpia városi döntőjét.

Iskolánk csapata két győzelemmel az 1. helyen végzett, így részt vehetnek a megyei döntőn Egerben.

A csapat tagjai:

Baranyi Máté, Schrötter Ákos, Pádár Barnabás, Iványos Bence, Palotai László, Gál László, Szénási Milán, Kiss Barna, Polyák Csaba, Hrabecz Krisztián, Torda Zalán, Sármány Kristóf, Petrovics Jonatán

 

 

Korábbi eredményeink

 

Április 22-én rendezték Gyöngyösön a III. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia megyei döntőjét.

Eredmények:

Gyöngyössolymos - Kodály          20 : 9

Kodály - Füzesabony                 17 : 10

Kodály - Eger                           16 : 10

A csapatunk a 3. helyen végzett, így bronzérmet szereztek.

A csapat tagjai:

Homonnai Balázs, Lázár István, Baranyi Máté, Sármány Kristóf, Kiss Barna, Zöldi Dániel, Polyák Csaba, Palotai László, Schrötter Ákos, Pádár Barnabás

Edző: Jagodics István

Gratulálunk a fiúknak!

Április 15-én rendezték a III. korcsoportos kézilabda diákolimpia városi-körzeti döntőjét, melyen a következő eredmények születtek:

Fiúk

Kodály - 5-ös iskola       5:2

Kodály - Boldog             7:3

Kodály - I. István          6:0

A fiúk így első helyezettek lettek és bejutottak a megyei döntőbe, amelyet április 22-én rendeznek meg Gyöngyösön.

A győztes csapat tagjai:

Kiss Barna 5.a

Baranyi Máté 5.z

Pádár Barnabás 5.z

Homonnai Balázs 5.z

Schrötter Ákos 5.z

Polyák Csaba 6.a

Sármány Kristóf 6.z

Zöldi Dániel 6.z

Lázár István 6.z

Edző: Jagodics István

Lányok

5-ös iskola - Kodály     7:3

Ecséd - Kodály           4:2

Kodály - Hort             7:2

A lányok a 3. helyet szerezték meg. A csapat tagjai:

Fazekas Kitti 5.a

Tóth Anna 5.a

Nagy Linett 5.a

Egyed Napsugár 5.z

Gálik Karina 5.z

Libertényi Adél 5.z

Balog Viktória 6.a

Juhász Anna 6.a

Karácsony Bianka 6.a

Szalatnai Dóra 7.z

Silkó Rebeka 7.z

Edző: Juhászné Deák Edit

Gratulálunk mindkét csapatnak!

Iskolánk sportcsarnokában rendezték meg a IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia fiú és lány döntőjét, melyen a következő eredmények születtek:

Lányok

Kodály - 5-ös sz. Ált. Iskola      11 : 4

Ecséd - Kodály       8:6

Csapatunk így az ezüstérmet szerezte meg a döntőben.

A csapat tagjai:

Szalatnai Dóra, Mácsik Dorottya, Salamon Lilla, Sármány Rebeka, Varga Karolina, Silkó Rebeka 7.z

Fazekas Kitti, Nagy Linett, Tóth Anna 5.a

Felkészítő: Juhászné Deák Edit

Fiúk

5-ös sz. Ált. Iskola - Kodály                         8:4

A csapat tagjai:

Szombati Áchim, Polyák György, Kovács Péter, Bakos Bence 8.a

Gubik Máté 8.b

Ádám Balázs 7.z

Baranyi Máté 5.z

Felkészítő: Jagodics István

 

III. kcs. lány Teremkézilabda Őszi Kupán iskolánk csapata az 1. helyet szerezte meg.

Gratulálunk a csapattagoknak és felkészítőjüknek, Juhászné Deák Editnek! 

A csapat tagjai:

Fazekas Kitti

Tóth Anna

Nagy Linett

Libertényi Adél

Kenéz Natália

Egyed Napsugár

Gálik Karina

Szalatnai Dóra

Silkó Rebeka

Bereczki Petra Virág

Strobán Viktória

III. kcs. fiú Teremkézilabda Őszi Kupán iskolánk csapata az 1. helyet szerezte meg.

Gratulálunk a csapattagoknak és felkészítőjüknek, Jagodics Istvánnak! 

A csapat tagjai:

Baranyi Máté

Homonnai Balázs

Pádár Barnabás

Schrötter Ákos

Palotai László

Kis Barna

Szénási Milán

Polyák Csaba

Horváth Gábriel

Zöldi Dániel

Sármány Kristóf

Lázár István

Tanács Márk

Pünkösdi Kézilabda Kupa

 

Május 24-én rendezték Pásztón a 2000-ben született fiúk és lányok Pünkösdi Kézilabda kupáját.
Mind a lányoknál mind a fiúknál 3-3 csapat versengett a kupájért, érmekért és a különdíjakért.

Eredmények: az iskolánk leánycsapata (nagy küzdelemben) megszerezte a kupát, az Ecséd és a hazai pásztói Hercules DSE előtt.

Szalatnai Dóra 6.z osztályos tanuló 22 góllal a torna gólkirálya lett.

A győztes csapat tagjai voltak még:
Nagy Linett, Fazekas Kitti, Tóth Anna, Bankos Blanka a 4.a-ból
Gálik Karina, Egyed Napsugár, Libertényi Adél a 4.z-ből
Silkó Rebeka, Bereczki Petra Virág a 6.z-ből.

 

A fiúcsapatunk ezüstérmes lett. Elsők lettek itt a balassagyarmati Palóc Pumák, a 3-ak pedig a hazaiak, a pásztói csapat.
 

Baranyi Máté a 4.z-ből elnyerte a torna legtechnikásabb játékosa serleget.

A csapat tagjai voltak még:
Kiss Barna, Langó Adrián, a 4.a-ból
Iványos Bence, Pádár Barnabás, Homonnai Balázs a 4.z-ből
Rafael Martin, Polyák Csaba, Horváth Gábriel az 5.z-ből
A csapatok felkészítője: Juhászné Deák Edit tanítónő volt.


Szivacskézilabda megyei döntő

 

2012. április 13-án rendezték meg a szivacskézilabda megyei döntőjét Gyöngyössolymoson. Iskolánkat a lányok és fiúk csapata is képviselte. A lányok csapata megyei 3. helyezést ért el.

A lánycsapat tagjai:

Krizsán Boglárka 1.z

Madléna Lili 2.z

Szombati Alíz 2.z

Bálint Zsófia 3.z

Horváth Rubinka 3.z

Kolozs Bianka 3.z

Pálmány Lilla 3.z

 

A fiúk versenyében iskolánk csapata a megyei 4. helyet szerezte meg. 

A fiúcsapat tagjai:

Ruis Richárd 1.a

Varbai Márk 1.z

Béres Mátyás 2.a

Juhász Martin 2.z

Tácsik Márk 2.z

Tóth Márk 2.z

Váradi Noel 2.z

Horváth Zsombor 3.z

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőjüknek Juhászné Deák Editnek!

További fotók ide kattintva láthatóak!

Városi és körzeti diákolimpia

 

Március 28-án rendezték meg az iskolánk sportcsarnokában a kézilabdázók III. korcsoportos városi és körzeti diákolimpiáját.

Iskolánk fiúcsapata jobb gólarányának köszönhetően 1. helyezést ért el.

A csapat tagjai:Baranyi Máté 4.z

Polyák Csaba 5.a

Szabó Erik 5.a

Rafael martin 5.a

Sármány Kristóf 5.z

Kiss Erik 6.a

Ribár károly 6.a

Ádám Balázs 6.z

Őszi Szabolcs 6.z

Polyák György 7.a

Felkészítő tanáruk: Jagodics István

 

A fiúk mérkőzései a következőképpen alakultak:

1. Kodály Zoltán Általános Iskola

2. 5. sz. Általános Iskola

3. Szent István Általános Iskola

A lányaink is szépen szerepeltek, a 2. helyezést érték el.

A csapat tagjai:Fazekas Kitti 4.a

Tóth Anna 4.a

Strobán Viktória 5.z

Mácsik Dorottya 6.z

Szalatnai Dóra 6.z

Varga Karolina 6.z

Silkó Rebeka 6.z

Gyulavári Georgina 6.z

Fajka Daniella 6.z

Salamon Lilla 6.z

Pálmai Kitti 6.z

Sármány Rebeka 6.z

A csapattal együtt készült még Balogh Napsugár 6.z osztályos tanuló.

Felkészítő tanáruk: Juhászné Deák Edit

 

A lányok mérkőzései a következőképpen alakultak:

1. Ecséd

2. Kodály

3. Apc



Zene

Mai napon történt

december 18. : A mai napra nincs érdekesség.

Eseménynaptár

Tanulóink munkái

25 éves az iskolám

További képek >>

Galéria