Események

Pályázatok

Labdarúgás

2017-2018-as eredményeink

2017. szeptember 20-án rendezték meg az V. Szent István Kupa városi-körzeti labdarúgó tornát. Iskolánkat 3 csapat képviselte az eseményen. Szép eredmények születtek:

Vándorkupát nyert, aranyérmet szerzett a 3-4. osztályos lányok csapata.

A csapat tagjai: Fekete Boglárka, Ruis Gréta, Sáfrán Boglárka, Berczeli Nikolett, Bali Viktória, Bense Hanna, Bódi Réka, Szombati Anna, Saly Panna

A torna gólkirálynője: Fekete Boglárka

A torna legjobb játékosa: Sáfrán Boglárka

A felső tagozatos lányok bronzérmesek lettek 7 csapat közül.

A csapat tagjai: Krizsán Boglárka, Fehér Dorka, Karácsony Dorka, Suha Gabriella, Hangódi Regina, Lázár Enikő, Lézu Nikolett, Szabó Anna

A 3-4. osztályos fiúk ezüstérmesek lettek.

A csapat tagjai: Bucsu Richárd, Baranyi Bence, Márkus Norton, Sármány Barnabás, Csordás Gábor, Tornai Gábor, Berencsi Menyhért, Váradi Miklós, Szegedi Zoltán, Gyügyei Bence, Gábor Levente

A torna legjobb játékosa: Bucsu Richárd

Gratulálunk a csapatoknak és a felkészítőknek, Juhászné Deák Editnek és Béres Zoltánnak!

Korábbi eredményeink

2017. április 20-án rendezték iskolánk sportcsarnokában az I. korcsoportos megyei diákolimpiai labdarúgó döntőt. Iskolánk tanuló remek teljesítményt nyújtottak és a 2. helyet sikerült megszerezniük.

Felkészítő: Béres Zoltán

Gratulálunk a gyerekeknek és edzőjüknek az elért eredményhez!

2015. április 24-én rendezték Egerben a leány labdarúgók megyei diákolimpiai döntőjét. Iskolánk leánycsapata aranyérmet szerzett, ezzel bejutottak az országos döntőbe, amit Fonyódligeten rendeznek május közepén.

Eredmények:

Kodály - Pétervására   3:0

Kodály - Balaton         7:0

Kodály - Bélapátfalva  4:1

A csapat tagjai: Gálik Karina, Tóth Anna, Fazekas Kitti, Nagy Linett, Egyed Napsugár, Libertényi Adél, Kocsis Vivien, Németh Loretta, Pálmai Tifani

A csapat edzője: Juhászné Deák Edit

Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

2015. április 15-én Pétervásárán rendezték meg a heves megyei leány labdarúgók megyei diákolimpia elődöntőjét. Iskolánk leánycsapata 3 győzelemmel, 21:2-es gólaránnyal aranyérmet szerzett, s ezzel továbbjutott az egri megyei döntőbe.

2015. április 13-án délután az 5. sz. Általános Iskolában rendezték meg az I. kcs. labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. Iskolánk csapata a 2. helyen végzett.

A csapat tagjai: Bacsa Benjámin, Megyeri Márk, Füzér Barnabás, Balog Bátor, Soltész Balázs, Soltész Bence, Vaskó Pál, Farkas Márton, Gábor Levente, Zádori Szabolcs

2014. április 14-én az 5. sz. Általános Iskola műfüves pályáján rendezték meg a III-IV. kcs. lány labdarúgó városi diákolimpia döntőjét. Iskolánk csapata két győzelemmel első helyen végzett.

Eredmények:

Kodály - Kossuth   2:0

Kodály - 5-ös        2:0

A csapat tagjai: Tóth Anna, Fazekas Kitti, Gálik Karina, Egyed Napsugár, Balog Bodza, Libertényi Adél, Pálmai Kitti, Kocsis Vivien

Felkészítő: Juhászné Deák Edit

2013. május 4-én Egerben rendezték az I. korcsoportos labdarúgó diákolimpia megyei dontőjét. A versenyen az alábbi eredmények születtek:

Kodály - Tarnaméra         3:0

Kodály - Eger                  2:2

Kodály - Besenyőtelek      3:0

Iskolánk csapata az 1. helyen végzett és bejutott az országos döntőbe.

A csapat tagjai: Béres Mátyás, Varbai Márk, Varbai Martin, Rácz Máté, Vinczeffy Gergő, Ruis Richárd, Szabó Donát, Konkoly Noel, Kondek Mátyás, Homonnai Bálint

Gratulálunk az eredményhez és sok sikert kívánunk az országos döntőben való szerepléshez.

Április 23-án rendezték az 5. sz. Általános Iskolában az I. korcsoportos labdarúgás diákolimpiai városi döntőjét. Iskolánk csapata 8 : 4 -re győzte le a Kossuth Lajos Általános Iskola csapatát és így első helyen végzett.

A csapat tagjai:

Béres Mátyás, Szabó Donát, Varbai Martin, Konkoly Noel, Ruis Richárd, Vinczeffy Gergő, Homonnai Bálint, Rácz Máté

Gratulálunk az eredményhez!

Góliát I. kcs. labdarúgó torna selejtezőjén a Kodály csapata 3 győzelemmel a döntőbe jutott.

Csapattagok: Varbai Márk, Béres Mátyás, Varbai Martin, Rácz Máté, Vinczeffy Gergő, Ruis Richárd, Szabó Donát, Konkoly Noel, Kondek Mátyás, Dulai Dorián

Edző: Béres Zoltán

Az általános iskolások Karácsony kupáján 1. helyet szerzett csapatunk.

A csapat tagjai: Varbai Márk, Béres Mátyás, Rácz Máté, Kondek Mátyás, Dulai Dorián, Ruiz Richárd, Szabó Donát, Varbai Martin, Konkoly Noel

Április 11-én rendezték Nagyrédén a IV. korcsoportos fiúk megyei labdarúgó döntőjét. Iskolánk csapata az Egerrel vívott nagy küzdelemben 1 góllal alulmaradt, így már csak a 3-4. helyért küzdhetett, ahol 3:0-ra megverte Tarnalelesz csapatát, így 3. helyezést ért el.

Góllövők: Polyák György, Czibolya Gábor, Boros Márk

Gratulálunk a szép eredményhez!

Április 3-án Nagyrédén a labdarúgó diákolimpia megyei elődöntőjében a IV. korcsoportban iskolánk csapata a következő eredményeket érte el:

Kodály - Szűcsi 4-0

Kodály - Tarnaméra 4-1

Ezzel megnyertük a megyei elődöntőt. A döntőre április 11-én kerül sor.

A csapat tagjai: Kriska Bence, Czibolya Gábor, Zachan Péter, Kővári Dávid, Baranyi Sándor, Csopey Roland, Gubik Máté, Boros Márk, Kiss Erik, Polyák György, Peigelbeck Adrián, Kepes Tamás, Kalmár Renátó

Gratulálunk!

A futsal megyei bajnoka a Kodály

2012. január 9-én Füzesabonyban rendezték meg a IV. korcsoportos diákolimpia fiú teremlabdarúgás (futsal) megyei döntőjét. Hatvan városát és a kistérséget a Kodály Zoltán Általános Iskola csapata képviselte a megmérettetésen. A Béres Zoltán edző által felkészített gyerekek remekül szerepeltek.

Két győzelmet szerezve és egy döntetlent elérve megyei bajnokok lettek.

Eredmények:  Kodály – Gyöngyös    1:0

Kodály – Eger             5:4

Kodály- Füzesabony  3:3

A győztes csapat tagjai: Kriska Bence, Czibolya Gábor, Zachán Péter, Kővári Dávid, Boros Márk, Baranyi Sándor, Polyák György, Szaniszló Szilárd, Gubik Máté, Csopey Roland. Edző: Béres Zoltán.

A Kodály Zoltán Általános Iskola csapata győzelmével jogot szerzett az országos döntőn való szereplésre, amelyet 2012. február 3-4-5-én rendeznek Miskolcon a 19 megye bajnoka és Budapest bajnoka részvételével.