Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

2018-11-14 08:22

21. Jótékonysági bál

2018. november 24-én került megrendezésre iskolánk 21. jótékonysági bálja. A rendezvény fő célja, hogy minél több tanteremben megvalósuljon a digitális oktatás, elősegítve ezzel a pedagógusok és a diákok munkáját.

A rendezvényt Szabó Zsolt országgyűlési képviselő, a bál fővédnöke nyitotta meg ünnepi beszédével. Az est, hagyományaink szerint idén is a végzős tanulók bécsi keringőjével kezdődött, melyet később UV fényben is előadtak tanulóink. Ezután a nagykórus műsorát tekinthették meg a vendégek, továbbá fellépett iskolánk két ének tanára is, Petrik Andrea és Sima István is. 

A jótékonysági bálon készült fotókat és a Hatvani Hírlap beszámolóját itt lehet megtekinteni.

 

 

Címkék (1 db):

Zene

Mai napon történt

december 11. : A mai napra nincs érdekesség.

Eseménynaptár

Tanulóink munkái

Galéria

2013.03.19. Nyílt nap

További képek >>