Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

2018-03-14 19:09

Iskolabemutató a Kodályban

Március 24-én délelőtt iskolabemutatóra és játékos foglalkozásra vártuk a nagycsoportos óvodás gyerekeket és szüleiket.
A bemutató alkalmával az érdeklődők betekintést nyerhettek az iskolánkban folyó munkába. Tanulóink színes műsorral igyekeztek bemutatni egy-egy szeletét az iskolai életnek: láthattuk a 2.z osztály vidám, tavaszváró műsorát, mesét hallhattunk, megnézhettük az 5.z osztály angol nyelvű előadását és meghallgathattuk iskolánk kis- és nagykórusának műsorát is.
A délelőtt folyamán a leendő első osztályos tanítónők tartottak logikai, kézműves és népi gyermekjáték foglalkozást a kicsiknek, később pedig a szülőknek is tartottak egy rövid tájékoztatást a kodályos tanulók mindennapjairól.
Az óvodás gyerekek ezalatt 3 dimenziós mesét nézhettek a médiateremben, vidám vetélkedőn vehettek részt a tornacsarnokban és megtekinthették a Lego kiállításunkat is.

Március 27-én nyílt tanítási napot tartunk az érdeklődő szülőknek, ahol munka közben is megnézhetik a leendő első osztályos tanítónőket. Szeretettel várunk minden kedves szülőt!

Az iskolabemutatón készült fotókat itt lehet megtekinteni:

Címkék (1 db):

Zene

Mai napon történt

október 20. : A mai napra nincs érdekesség.

Eseménynaptár

Tanulóink munkái

Galéria

2015.12.18. Karácsonyi műsor

További képek >>