Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

2018-06-07 16:00

KGYTK országos konferenciát tartottak a Kodályban

2018. május 29-én, kedden a Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskolában országos KGYTK konferenciát tartottak. A programra az ország több pontjából érkeztek szakértők, akik különböző témákban tartottak szakmai előadásokat. A XVIII. országos KGYTK versenyt a hatvani Svába Vince nyerte meg. A konferencián Jagodicsné Fehér Ágnes „Mester és tanítványa” kitüntetést vehetett át.

http://hatvanihirlap.hu/kgytk-orszagos-konferenciat-tartottak-a-kodalyban/


Címkék (1 db):

Zene

Mai napon történt

18. : A mai napra nincs érdekesség.

Eseménynaptár

Tanulóink munkái

2012. tavaszi rajzpályázat

További képek >>

Galéria

2012. október KODÁLY KUPA

További képek >>