Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

2017-06-21 11:01

" marad egy jel, amit itt hagyunk, ha indulni kell „

A tanév utolsó napjai fontos eseményeket tartogattak minden 8. osztályos diáknak, hiszen életük egy fontos szakasza lezárult. 

Az utolsó héten került sor a vidámballagásra, ahol természetesen a vidámságé és a bolondozásé volt a főszerep. A szerenádon megható műsorukkal mondtak köszönetet végzőseink az őket tanító tanáraiknak.

2017. június 16-án ballagtak el iskolánk 8. évfolyamos tanulói, akik  szeptemberben már a választott középiskolájukban folytatják tanulmányaikat. A ballagók ünnepélyes műsorral vettek búcsút osztályfőnöküktől, tanáraiktól, diáktársaiktól és az iskolától.

Sok sikert kívánunk nekik további tanulmányaikhoz!


A ballagáson készült fotókat itt lehet megnézni.Címkék (1 db):

Zene

Mai napon történt

20. : A mai napra nincs érdekesség.

Eseménynaptár

Tanulóink munkái

Csuhészakköri munkák

További képek >>

Galéria

2014.06.12 Szerenád

További képek >>