Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

2018-06-07 16:00

Országos konferenciát tartottak a Kodályban

2018. május 29-én, kedden a Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskolában a Kutató Gyermekek Tudományos Köre referenciaintézményeinek tartottak országos konferenciát. A rendezvényen 7 intézmény 40 pedagógusa értekezett a tudománypedagógia aktuális kérdéseiről.

A konferencián nagy megtiszteltetés érte iskolánk pedagógusát: Jagodicsné Fehér Ágnes tanárnő kiemelkedő tehetségfejlesztő munkájáért a KGYTK Tehetségsegítő Tanács „Mester és Tanítványa” díját vehette át.

Gratulálunk a tanárnőnek az országos elismeréshez!

http://hatvanihirlap.hu/kgytk-orszagos-konferenciat-tartottak-a-kodalyban/


Címkék (1 db):

Zene

Mai napon történt

november 17. : A mai napra nincs érdekesség.

Eseménynaptár

Tanulóink munkái

Saját készítésű bábjaink

További képek >>

Galéria

2015.06.15. Alsós akadályverseny

További képek >>