Iskolánk

Szülőknek

Események

Pályázatok

Úszás

Eredményeink


 2017. január 13-án Egerben került megrendezésre az Úszás Diákolimpia Megyei Döntője. A versenyen a következő eredményeket érték el tanulóink:

4X50m gyorsváltó 1. helyet szerzett, és az országos döntőbe jutott.

A csapat tagjai: Bagaméri Réka Zoé, Csikós Eszter, Gyüre Fanni, Kovács Petra Fanni

III. korcsoport 50m-es mellúszás 2. hely Kovács Petra Fanni

III. korcsoport 100m-es hátúszás 2. hely Csikós Eszter

I. korcsoport 50m-es mellúszás 1. hely Sós Borbála Mária

Gratulálunk a gyerekeknek!

 

Korábbi eredményeink

 

2016. február 8-án rendezték az úszás diákolimpia megyei döntőjét Egerben, melyen a következő eredmények születtek:

III.korcsoport 100m-es gyorsúszás 1.hely Kovács Petra Fanni

Ezzel a teljesítménnyel Ő az első, aki a Kodály történetében az Diákolimpia Országos Döntőjébe úszóként jutott.

III.korcsoport 50m-es mellúszás 2.hely Kovács Petra Fanni

III.korcsoport 4X50m-es lány gyorsváltó 1 hely Kodály: Csikós Eszter, Albert Zsófia, Gyüre Fanni, Kovács Petra Fanni. Ezzel az országos döntőbe jutottak.

IV. korcsoport 100m-es mellúszás 1. hely Tóth Eszter

A váltó az Országos Döntőben a 10. helyen végzett: Bagaméri Réka Zoé, Kovács Petra Fanni, Gyüre Fanni, Csikós Eszter

I. korcsoport 50m gyorsúszás 3.hely Bartkó Luca Sára

Gratulálunk a szép eredményekhez!

2014. április 23-án rendezték meg a városi amatőr úszóversenyt, amelyen a következő eredmények születtek:

2007-es születésű lányok

25 m gyors: 1. Bartkó Luca Sára

25 m hát:    2. Bartkó Luca Sára

2003-2004-es születésű lányok

25 m gyors: 1. Albert Zsófia

                 2. Kovács Fanni

                 4. Báki Cintia

                 5. Miczki Hanna

                 6. Csikós Eszter

25 m mell:   1. Albert Zsófia

                 2. Kovács Fanni

                 4. Báki Cintia

                 6. Csikós Eszter

                 7. Miczki Hanna

25 m hát:    4. Csikós Eszter

                 6. Pálmány Lilla

                 7. Báki Cintia

                 8. Miczki Hanna

25 m pillangó: 1. Albert Zsófia

                   6. Csikós Eszter

                   7. Miczki Hanna

                   8. Báki Cintia


2003-2004-es születésű fiúk

25 m gyors: 1. Szabó Márton

                 3. Hüttner Dávid

                 6. Vinczeffy Gergely

                 10. Baranyi Máté

25 m mell:   1. Szabó Márton

                 2. Hüttner Dávid

25 m hát:    1. Szabó Márton

                 2. Hüttner Dávid

25 m pillangó: 1. Hüttner Dávid

                    3. Szabó Márton

 

2001-2002-es születésű lányok

50 m gyors: 3. Tóth Eszter

50 m mell:   3. Tóth Eszter

50 m pillangó: 2. Tóth Eszter


2001-2002-es születésű fiúk

50 m gyors: 3. Szabó Bence

50 m hát:    2. Szabó Bence

50 m pillangó: 2. Szabó Bence

 

1999-2000-es születésű fiúk

50 m gyors: 3. Kiss Erik

50 m hát:    3. Kiss Erik


Minden tanulónak gratulálunk a versenyen elért eredményéhez!
 

 

Jobbik Leila 6.a osztályos tanulónk a Tempó SE úszója az egész nyári edzésnek köszönhetően augusztus 3-4-én a Székesfehérváron megrendezett Országos Úszóbajnokságon az alábbi helyezéseket érte el:

200 m női gyors: 3. hely

100 m női gyors: 2. hely

50 m női gyors: 2. hely

4 x 100 m női gyors váltó: 3. hely

Gratulálunk neki!

 

Korábbi eredményeink

 

Április 15-én hétfőn rendezték meg a városi uszodában az városi amatőr úszóversenyt. Iskolánk tanuló az alábbi eredményeket érték el:

I. korcsoport, fiú:

            Gyors:             1. Szabó Márton

                                 6. Vinczeffy Gergely

            Mell:               3. Szabó Márton

            Hát:                2. Farkas Márkó

                                  8. Vinczeffy Gergely

I. korcsoport, lány:

            Gyors:             5. Miczlai Hanna

            Mell:               2. Kovács Petra Fanni

            Pillangó:          3. Kovács Petra Fanni

II. korcsoport fiú:

            Gyors:            4. Kiss Barna

                                 5. Hüttner Dávid

                                 6. Pernyész Balázs Bendegúz

            Mell:              4. Kiss Barna

                                9. Hüttner Dávid

                               12. Pernyész Balázs Bendegúz

            Hát:              4. Hüttner Dávid

                               6. Baráti Barnabás

                              11. Mátrai Tamás

            Pillangó:        4. Hüttner Dávid

II. korcsoport, lány:

            Gyors:          2. Tóth Eszter 

            Mell:            1. Tóth Eszter és Albert Zsófia

                              6. Nagy Eszter

                              7. Pálmány Lilla

            Hát:            7. Pálmány Lilla

            Pillangó:       2. Tóth Eszter

                              3. Albert Zsófia

III. korcsoport, fiú:

            Gyors:         3. Szabó Bence

                             13. Boda Zsombor

            Hát:            3. Szabó Bence

                              8. Boda Zsombor

            Mell:           3. Szabó Bence

III. korcsoport, lány:

            Gyors:        10. Báti Bettina

IV. korcsoport, fiú:

            Hát:            2. Kiss Erik

IV. korcsoport, lány:

            Mell:           3. Vass Vivien

Minden tanulónak gratulálunk a versenyen elért eredményéhez!!!

 

 

A Városi Diákolimpiai Úszóverseny eredményei

 

I.kcs. lány

50m gyors

 

50m hát

 

 

I.kcs. fiú

50m hát

50m gyors

 

II.kcs. lány

50m gyors

 

 

 

50m mell

 

 

4X50m váltó

 

 

 

II.kcs. fiú

50m gyors

 

 

50m mell

 

 

50m hát

 

4X50m váltó

 

 

 

III.kcs. lány

50m mell

 

100m gyors

 

 

100m hát

 

III.kcs. fiú

50m mell

 

 

100m gyors

 

IV.kcs. fiú

100m gyors

 

100m hát

 

 

 

4.hely

5.hely

5.hely

6.hely

 

 

 

1.hely

2.hely

 

 

4.hely

5.hely

6.hely

 

1.hely

4.hely

 

2.hely

 

 

 

 

7.hely

9.hely

 

4.hely

5.hely

 

4.hely

 

4.hely

 

 

 

 

6.hely

 

6.hely

7.hely

 

5.hely

 

 

3.hely

6.hely

 

2.hely

 

 

4.hely

 

2.hely

 

Csikós Eszter

Miczki Hanna

Csikós Eszter

Miczki Hanna

 

 

 

Szabó Márton

Szabó Márton

 

 

Tóth Eszter

Báki Cintia

Albert Zsófia

 

Albert Zsófia

Báki Cintia

 

Csapat tagok: Albert Zsófia,

Báki Cintia, Pálmány Lilla,

Tóth Eszter

 

Kiss Barna

Kocsis Péter

 

Kiss Barna

Kocsis Péter

 

 

Baráti Barnabás

 

Csapat tagok: Kiss Barna, Kocsis Péter, Hrabecz Krisztián, Baráti Barnabás

 

 

 

Gál Panna

 

Gál Panna

Bankos Blanka

 

Kocsis Vivien

 

Szabó Bence

Petrovics Jonatán

 

Szabó Bence

 

 

Kiss Erik

 

Kiss Erik

Zene

Mai napon történt

december 18. : A mai napra nincs érdekesség.

Eseménynaptár

Tanulóink munkái

Saját készítésű bábjaink

További képek >>

Galéria

2013.04.23. Mezei futóverseny

További képek >>